Denizli Germe Tavan, AVM (alışveriş merkezi) ve Mağaza dekorasyonlarında germe tavan uygulaması, ihtiyaca uygun şekilde aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

Geniş alanları (400m2) tek parça halinde derzsiz eksiz olarak örtebilmesi, alternatif tavan uygulamalarından 10 kat daha hızlı uygulanabilmesi ve bakım gerektirmeyen yapısı sayesinde gerek ilk yatırım, gerekse işletme maliyetlerini minimum seviyeye indiren gergi tavan uygulamaları, ürünü tanıyan ve kullanan mimarlar tarafından modern mimarinin mucize ürünü olarak tanımlanıyor.

Esnek yapısı sayesinde basitten karmaşığa ve hatta kubbe ve tonoza kadar her türlü mimari formun kolaylıkla uygulandığı gergi tavan sistemleri ile lobi ve galeri boşluklarında etkileyici ve özgün tasarımlar yapılabileceği gibi, tasarlanan yapıları birer aydınlatma elemanına dönüştürmek de mümkün.

Yapısı gereği diğer tüm tavan malzemelerinden çok daha fazla akustik özelliğe sahip olan gergi tavan ürünleri, standart uygulamalarda beklentilerinizin daha üzerinde sonuçlar verirken, daha yoğun akustik ihtiyaçlar için mikro perforeli gergi tavan ürünleri beklentilerinizi %100 oranda karşılayabilmektedir.

BAYİLİK GİRİŞİ

BAYİLİK HESABI OLUŞTUR

ŞİFRE HATIRLATMA

TOP