Denizli Germe Tavan;
Günümüz modern tasarımlarına ve iç mekan dekorasyonuna uygun germe tavan çözümlerini kendi bünyesinde "projeden - üretime, üretimden uygulamaya" gerçekleştirmektedir.
Germe tavan uygulamalarındaki on yıllık tecrübesiyle bugün germe tavan dekorasyonu piyasasında önemli bir yere sahiptir.
 
Denizli Germe Tavan;
Almanya'dan ithal ettiği yüksek kalitedeki pvc membranı projeye göre şekilendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde erçekleştirmektedir.
 
Denizli Germe Tavan;
Son model yüksek çözünürlüklü UV baskı makinalarıyla, solvent ve sağlığa zararlı madde içermeyen boyalarla dijital profesyönel baskılar gerçekleştirmektedir. Gergi tavan dekorasyonundaki en önemli noktalardan biride aydınlatmadır. Kullandığınız malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun, doğru aydınlatma projelendirilemezse ortaya  çıkan sonuç iç açıcı olmaz.
 
Denizli Gergi Tavan; Projelendirmeye, doğru aydınlatma seçiminden başlar.
Gergi tavanın uygulanacağı mekanın ışık ihtiyacını belirler, harici ışık kaynaklarını inceler, mekanın ne amaçla kulanılacağı ve benzeri diğer bir çok kriteri gözönüne alarak, en doğru aydınlatma projelendirmesini yapar.
 
Dijital baskılı gergi tavan üretiminde, geniş bir dijital resim arşine sahiptir. Seçenekler neredeyse sınırsızdır. Konusunda uzman grafiker kadrosu seçilen resmi mekanın konseptine uygun kisişelleştirme yatisine sahiptir. Bu nedenle size alışılmışın dışında, size özel çalışmalar gerçekleştirir.
 
Denizli Gergi Tavan bünyesindeki ekip değişmez, çalışanlarının çoğu 10 yıl+ bünyesindeki personeldir. Şirket politikasını benimsemiş ve bugüne kadar bir çok büyük projeye imza atmış uzman bir ekiptir.
 
Denizli Gergi Tavan; Öğrenmenin sınırı yoktur felsefesiyle personelini, şirket bünyesinde geliştirdiği arge çalışmalarıyla sürekli eğitmektedir. 
 
Denizli Gergi Tavan;
Rulo bazında stoklarında kırk farklı lake renk çeşitleriyle, transparan buz beyazı ve transparan gün ışığı seçeneklerini stoklarında heran mevcut tutmaktadır.
 
Denizli Gergi Tavan;
Müşteri memnuniyetini amaç edinen hizmet anlayışı ile yüklenmiş olduğu sorumlulukları en mükemmel şekilde ve zamanında yerine getirmeyi görev edinmiştir.
 
Denizli Gergi Tavan;
Global ölçekte pvc gergi tavan sektörünün en güvenilir, en saygın ve en tercih edilen markası olmak hedefine sizlerle birlikte yürümekten mutluluk duyacaktır.
 
Saygılarımızla...

BAYİLİK GİRİŞİ

BAYİLİK HESABI OLUŞTUR

ŞİFRE HATIRLATMA

TOP