Denizli Germe Tavan olarak;
 
Günümüz modern tasarımlarına ve iç mekan dekorasyonuna uygun germe tavan çözümlerini kendi bünyemizde "projeden - üretime, üretimden uygulamaya" gerçekleştirmekteyiz.
 
Germe tavan uygulamalarındaki on yıllık tecrübemizle bugün gergi tavan dekorasyonu piyasasında önemli bir yere ve tecrübeye sahibiz.
 
Almanya'dan ithal ettiğimiz yüksek kalitedeki pvc membranı projeye göre şekilendirip ve uygulamaya hazır hale getirilme işlemini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.
 
Son model yüksek çözünürlüklü UV baskı makinalarımızla, solvent ve sağlığa zararlı madde içermeyen boyalarla dijital profesyönel baskılar gerçekleştiriyoruz.
 
Gergi Tavan Projelerine, doğru aydınlatma seçiminden başlıyoruz. Gergi tavanın uygulanacağı mekanın ışık ihtiyacını belirliyor, harici ışık kaynaklarını inceleyip, mekanın ne amaçla kulanılacağı ve benzeri diğer bir çok kriteri tespit  ederek, öncelikle en doğru aydınlatma projelendirmesini yapapıyoruz.
 
Piyasada bugün için başkaları tarafından yapılmış birçok uygulamayı, müşterilerimiz için söküp çöpe atmak ve tekrar, Denizli Gergi Tavan olarak doğru ve kaliteli bir şekilde uygulamak zorunda kalıyoruz.
 
Gergi tavan dekorasyonu son yıllarda popülerlik kazandığı için, konu hakkında bilgi, deneyim ve beceri sahibi olmayan firmalar sektöre giriyor. Ve bunların bir kısmıda bayilikler veriyor. En ucuz gergi tavan gibi sloganlarla bayilik dağıtıyorlar. Bayilik için başvurduğunuzda öncelikle bu işin kazancı önünüze konuyor ve partnerlik - bayilik adı altında alınan paranın ve şartlı ön satışın sonunda çoğu zaman sonuç; bu sektörde kalıcı olmaya çalışan ciddi bir firma iseniz sizin açınızdan hüsran oluyor.
 
Piyasada karşılaştığımız yanlış projelerin en başında aydınlatmanın doğru uygulanmaması yer alıyor. 
 
Gergi tavan dekor olmanın yanısıra homojen aydınlatma tekniğidir. Gergi tavanın projelendirilmesi aydınlatma esaslıdır. İster led uygulama olsun, ister florasan uygulama deneme yanılma yöntemiyle aydınlatma gücü maalesef mümkün değildir. Bu konuda aydınlatma tekniklerini ve uygulama malzemelerini bilmek, bunun hesabını yapabilmek gerekmektedir. Bu tamamen bilgi gerektiren bir projelendirme işidir.
 
Bayilik anlayışımız; yaptığımız işe duyduğumuz saygı çerçevesindedir. Biz sektörde en güvenilir, en saygın ve en tercih edilen marka olabilmek hedefiyle yola çıkmış bir firmayız.
 
Bayilik konusunda ki en önemli husus bizim açımızdan bu. Bayilerimizde aradığımız ilk öncelik, bulundukları bölgedeki güvenilirliğidir. Bayilik bizim açımızdan uzun soluklu bir süreç olmalıdır. Bayilerimize sadece ürün satmıyoruz. Markamız söz konusu olduğu için kaliteli çözüm satıyoruz. Aynı paralelde düşünüyorsak, bayilik konusunda yollarımız mutlaka kesişecektir.
 
Bayilik konusunda ön görüşme talep etmek için bize 0 507 464 78 98 nolu şirket whatsapp adresine, info@denizligergitavan.com mail adresine yazabilirsiniz. yada iletişim sayfamızdaki form mail yoluyla isteğinizi iletebilirsiniz.
 
 
Size en kısa zamanda dönüş yaparak bayilik konusunda sizi bilgilendireceğiz.
 
Saygılarımızı sunar, işlerinizde başarılar dileriz...

BAYİLİK GİRİŞİ

BAYİLİK HESABI OLUŞTUR

ŞİFRE HATIRLATMA

TOP